About Us

Nomkus: Norges Multikulturelle Senter. Etablert i 2018. Du finner oss i Kvinesdal og i Kristiansand!

ما کی هستیم

مرکز چند فرهنگی نروژ

ما در جامعه ای در حال رشد و چندفرهنگی زندگی می کنیم. تیم مرکز چند فرهنگی نروژ (NOMKUS) عاشق فرهنگ است!

مرکز چند فرهنگی نروژی یک تیم چند فرهنگی است که دوره‌ها، آموزش آنلاین، سمینارها، سخنرانی‌ها و خدمات ترجمه را با یکپارچگی به عنوان یک رشته ارائه می‌دهد.

بیانیه ماموریت

چشم انداز و ارزش ها

با ما کار کنید و تفاوت ایجاد کنید

Nomkus یک تیم نزدیک به 80 نفر است. تیم ما می خواهد جنبه های شگفت انگیز و مثبت تنوع را نشان دهد. کار ما بر اساس حقوق بشر سازمان ملل متحد و بر اساس ارزش‌های مشترک ما یعنی برابری، همدلی و احترام استوار است.

ما می‌خواهیم محل ملاقاتی باشیم که بین محیط‌های مختلف پل‌هایی ایجاد می‌کند و تصویر واقعی را در بحث مهاجرت نشان می‌دهد: افراد متعهد و دوستانه‌ای که منبع بزرگی برای کشور ما هستند و به افراد جدیدی کمک می‌کنند که بدون در نظر گرفتن موقعیت‌های سیاسی یکسان خواهند بود. ، وابستگی مذهبی، قومیت و مانند آن.

Livestreaming av integreringskurs fra Nomkus: Norges Multikulturelle Senter

درباره موسس

Melinda Kvinlaug

من در نروژ به دنیا آمدم و در Kvinesdal بزرگ شدم. از سال 2001، من این لذت را داشتم که شغلی داشته باشم که بتوانم با افراد جدیدی که به کشور ما می آیند آشنا شوم. من به عنوان مدیر پذیرش، مشاور برگشت، مدیر اطلاعات و تسویه حساب و غیره کار کرده ام.

در دوره 2011-2013، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که در برنامه مربی نوآوری نروژ برای راه اندازی کسب و کار، Kvinnovasjon Sørlandet همراه با 20 زن کارآفرین دیگر در Agder، همراه با مطالعه در زمینه راهنمای شغلی به سمت تأسیس شرکت خود، شرکت کردم. از مالکیت انحصاری، تا Melinda Gateway AS، تا Norges Multikulturelle Senter AS. همه چیز در مورد ادغام، و کمک به تازه واردان به کشور ما برای پیدا کردن یک مکان خوب برای تعلق در اینجا است.

در Nomkus به عنوان مدیر کل کار می کنم. کار من عمدتاً در مورد سازماندهی و انتشار شایستگی و تجربه حرفه ای منحصر به فردی است که کارکنان ما دارند. در غیر این صورت، مسئولیت کلی عملیات روزانه، پرسنل، HSE را بر عهده دارم و مسئول تماس حامیان، شرکا، مشتریان و مشتریان خود هستم.

به عنوان یک سیاستمدار سابق شهرداری و شهرستان، می دانم که چقدر برای جامعه مهم است که بتوانیم از شایستگی و تجربه کسانی که به عنوان پناهجو و پناهنده به کشور ما می آیند استفاده کنیم. و به عنوان یک مسئول پذیرش سابق، می‌دانم که برای افرادی که به اینجا می‌آیند چقدر مهم است که بتوانند به خاطر تلاش‌های خود مشارکت کنند و به رسمیت شناخته شوند. نروژ چندفرهنگی می تواند منبع بسیار خوبی برای کشور ما باشد.

Melinda Kvinlaug: grunnlegger av Norges Multikulturelle Senter