About Us

Nomkus: Norges Multikulturelle Senter. Etablert i 2018. Du finner oss i Kvinesdal og i Kristiansand!

BİZ KİMİZ

Norveç Çok Kültürlü Merkezi

Sürekli büyüyen ve çok kültürlü bir toplumda yaşıyoruz. Norveç'in Çok Kültürlü Merkezindeki (NOMKUS) ekip kültürü seviyor!

Norveç Çok Kültürlü Merkezi, bir alan olarak entegrasyon ile kurslar, çevrimiçi öğretim, seminerler, konferanslar ve sözlü çeviri hizmetleri sunan çok kültürlü bir ekiptir.

Görev beyanı

Vizyon ve Değerler

Bizimle çalışın ve bir fark yaratın

Norveç Çokkültürlülük Merkezi aracılığıyla 80'e yakın biz, çeşitliliğin olumlu yanını göstermek istiyoruz. Çalışmalarımız BM'nin insan haklarından ve ortak değerlerimiz olan eşitlik, empati ve saygıya dayanmaktadır.

Farklı ortamlar arasında köprüler kuran ve göçmenlik tartışmasındaki gerçek resmi temsil eden bir buluşma yeri olmak istiyoruz: Ülkemiz için büyük bir kaynak olan kararlı, arkadaş canlısı insanlar ve siyasi konumları ne olursa olsun aynı olacak yeni insanlara yardım edin. , dini bağlılık, etnik köken vb.

Livestreaming av integreringskurs fra Nomkus: Norges Multikulturelle Senter

KURUCU HAKKINDA

Melinda Kvinlaug

Norveç'te doğdum ve Kvinesdal'da büyüdüm. 2001 yılından beri ülkemize gelen yeni insanlarla tanışabileceğim bir işe sahip olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Resepsiyon müdürü, iade danışmanı, bilgi ve uzlaştırma müdürü vb. olarak çalıştım.

2011-2013 döneminde, İnovasyon Norveç'in iş kurmak için mentor programı Kvinnovasjon Sørlandet'e Agder'deki diğer 20 kadın girişimci ile birlikte kendi şirketinizi kurmaya yönelik Kariyer Rehberliği'nde bir çalışma ile birlikte dahil olacak kadar şanslıydım. Şahıs şirketlerinden Melinda Gateway AS'ye, Norges Multikulturelle Senter AS'ye. Her şey entegrasyon ve ülkemize yeni gelenlerin buraya ait olmak için iyi bir yer bulmalarına yardımcı olmakla ilgili.

Nomkus'ta genel müdür olarak çalışıyorum. Benim işim esas olarak çalışanlarımızın sahip olduğu benzersiz mesleki yetkinlik ve deneyimi organize etmek ve yaymakla ilgilidir. Aksi takdirde, günlük operasyonlar, personel, HSE'den genel olarak sorumluyum ve destekçilerimiz, ortaklarımız, müşterilerimiz ve müşterilerimizin irtibat kişisiyim.

Eski bir belediye ve ilçe politikacısı olarak, ülkemize sığınmacı ve mülteci olarak gelenlerin yetkinlik ve deneyimlerini kullanabilmemizin toplum için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Ve eski bir resepsiyonist olarak, buraya gelen insanların katkıda bulunabilmelerinin ve kendi çabalarının takdir edilmesini sağlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Çok kültürlü Norveç, ülkemiz için müthiş bir kaynak olabilir.

Melinda Kvinlaug: grunnlegger av Norges Multikulturelle Senter

TELEFON

Bizi Arayın

+47 48297890

E-POSTA

Hemen cevap veriyoruz