About Us

Nomkus: Norges Multikulturelle Senter. Etablert i 2018. Du finner oss i Kvinesdal og i Kristiansand!

ХТО МИ

Норвезький мультикультурний центр

Ми живемо в постійно зростаючому та багатокультурному суспільстві. Команда норвезького мультикультурного центру (NOMKUS) любить культуру!

Норвезький мультикультурний центр – це мультикультурна команда, яка пропонує курси, онлайн-викладання, семінари, лекції та послуги перекладача, з інтеграцією як полем.

Опис місії

Бачення та цінності

Працюйте з нами і змінюйте ситуацію

Через Норвезький мультикультурний центр ми, близько 80 людей, хочемо показати позитивну сторону різноманітності. Наша робота спирається на права людини ООН і на наші спільні цінності рівності, співчуття та поваги.

Ми хочемо бути місцем зустрічі, яке будує мости між різними середовищами та представляє реальну картину в імміграційних дебатах: віддані дружні люди, які є чудовим ресурсом для нашої країни, і допомагають новим, які будуть такими ж, незалежно від політичного становища , релігійна приналежність, етнічна приналежність тощо.

Livestreaming av integreringskurs fra Nomkus: Norges Multikulturelle Senter

ПРО ЗАСНОВНИКА

Melinda Kvinlaug

Я народився в Норвегії, виріс у Квінесдалі. З 2001 року я маю задоволення від роботи, де я можу познайомитися з новими людьми, які приїжджають до нашої країни. Я працював менеджером прийому, консультантом з питань повернення, інформаційно-розрахунковим менеджером тощо.

У період 2011-2013 років мені пощастило бути включеною до програми наставників Innovation Norway для запуску бізнесу, Kvinnovasjon Sørlandet разом з 20 іншими жінками-підприємцями в Агдері, у поєднанні з дослідженням в галузі професійної орієнтації для створення власної компанії. Від приватних підприємців до Melinda Gateway AS, до Norges Multikulturelle Senter AS. Це все про інтеграцію та допомогу новачкам у нашій країні знайти тут гарне місце.

У Nomkus я працюю генеральним менеджером. Моя робота в основному полягає в організації та поширенні унікальної професійної компетенції та досвіду, якими володіють наші співробітники. В іншому випадку я несу загальну відповідальність за щоденну роботу, персонал, HSE і є контактною особою для наших прихильників, партнерів, клієнтів і клієнтів.

Як колишній муніципальний та окружний політик, я знаю, наскільки важливо для суспільства, щоб ми могли використовувати компетенцію та досвід тих, хто приїжджає до нашої країни як шукач притулку та біженець. І як колишній реєстратор, я знаю, наскільки важливо, щоб люди, які приходять сюди, мали можливість зробити внесок і отримати визнання власних зусиль. Багатокультурна Норвегія може стати вагомим ресурсом для нашої країни.

Melinda Kvinlaug: grunnlegger av Norges Multikulturelle Senter

ТЕЛЕФОН

Телефонуйте нам

+47 48297890

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

Відповідаємо оперативно

ПОШТОЮ

Адреса офісу